O nás

Začátek naší cesty

Firma Barista Crew, byla založena s jediným cílem: šířit lásku ke kávě a zdokonalovat umění její přípravy. Naše cesta začala companyest, kdy jsme, jako nadšenci do kávy, hledali způsoby, jak svůj koníček proměnit v něco víc. Vše začalo u jednoho stolu v útulné kavárně, kde jsme se my, zakladatelé, setkali a sdíleli své sny a nápady. Bylo to místo plné vůně čerstvě mleté kávy a hudby, která nás inspirovala. Tehdy jsme si uvědomili, že káva je pro nás víc než jen nápoj – je to životní styl, vášeň a umění, které chceme předávat dál.

Naše mise a vize

Od svého vzniku jsme se zavázali k tomu, že budeme poskytovat nejkvalitnější baristické školení, workshopy a kávové cateringové služby, které osloví každého milovníka kávy. Naší misí je vytvářet komunitu, kde se každý může naučit umění přípravy kávy, získat nové dovednosti a inspirovat se k vlastní kávové tvorbě. Věříme, že káva má schopnost spojovat lidi a vytvářet nezapomenutelné zážitky, a to je přesně to, co chceme našim zákazníkům nabídnout.Proč si vybrat právě nás?

Výběr Barista Crew znamená více než jen absolvování kurzu nebo objednání cateringu. Znamená to stát se součástí komunity lidí, kteří sdílejí vášeň pro kávu a chuť se neustále zlepšovat. S námi získáte:

  • Profesionální a individuální přístup: Každý náš zákazník je pro nás důležitý a věnujeme mu maximální pozornost.
  • Vysoce kvalitní služby: Garantujeme, že naše školení a kávové služby jsou na nejvyšší úrovni.
  • Inspiraci a motivaci: Budeme vás podporovat na každém kroku vaší kávové cesty, abyste dosáhli svých cílů a užívali si každý okamžik.

Připojte se k nám a objevte kouzlo kávy.
Těšíme se na to, že se stanete součástí naší kávové rodiny!